Vastutustundlik laenamine

PC Finance OÜ eesmärgiks on tagada vastutustundlik laenamine klientide poolt. Selleks järgime krediidi väljastamisel ja klientide krediidivõimelisuse hindamisel alati regulatsioonis sätestatud nõudeid vastutustundlikule laenamisele.

Klientide krediidivõimelisuse hindamiseks kasutame väliseid andmebaase (näiteks Krediidiinfo, kogumispensioni register), klientide kohta olemasolevat teavet, pangakonto väljavõtet ning ettevõttes kasutusel olevat skooringu-süsteemi, mis aitab meil efektiivselt ja kiiresti hinnata klientide krediidivõimelisust ning teha krediidiotsuseid.

Teenuste turundamisel ja krediiditaotluste esitamisel järgime samuti regulatsioonist tulenevaid vastutustundliku laenamise põhimõtteid. Enne krediidi taotlemist esitame klientidele igakülgse teabe krediidi kasutamise kulukusest, krediidi võtmisega seotud riskidest, krediidi tingimustest, krediidiga kaasnevatest kuludest ja muu regulatsioonides ette nähtud teabe.

Soovitame klientidel hoolikalt kaaluda enne krediidi taotlemist enda rahalisi võimalusi ja perioodi, mille jooksul on võimalik krediit tagastada, ning kohustusi, mis kaasnevad krediidi võtmisega. Tuletame meelde, et meie poolt pakutav väikelaen sobib kiirete ja lühiajaliste kulutuste finantseerimiseks, iga krediidi väljastamine on tasuline ning krediidi tagastamata jätmisel võime edastada nõude sissenõudmiseks inkassofirmale, millega kaasnevad klientidele lisakulutused. Samuti võib krediidikohustuse mittenõuetekohane täitmine raskendada tulevikus klientidel saada laenu nii meilt kui ka teistest finantsasutustest. Seetõttu palume Sul enne otsustamist tutvuda ka Finantsinspektsiooni tarbijaveebiga www.minuraha.ee, väljastatava krediidi tingimustega, samuti meie üldtingimustega, Euroopa tarbijakrediidi standardinfo teabelehega ning vajadusel konsulteerida meie asjatundjatega. Kohtuväliste kaebuste ja vaidluste puhul on Sul võimalus pöörduda Tarbijakaitseameti poole (www.tka.riik.ee).

Toetame oma kliente alati makseraskuste tekkimisel. Juhul, kui selguvad makseraskused, võta meiega kindlasti ühendust. Sellega ennetad tulevikus suuremaid kulutusi (näiteks viivis, inkasso ja kohtutäituri tasud) ning väldid negatiivse maksekäitumise ajaloo tekkimist, mis võib mõjutada Sinu tulevasi krediidi saamise võimalusi. Parima lahenduse leiame, kui arutame koos läbi Sinu ootused ja soovid ning meie mõlema võimalused.

Enne krediidi taotlemist kui ka kogu krediidiperioodi jooksul on Sul võimalik võtta ühendust meie spetsialistidega telefonil 6 020 600 või saates kirja e-posti aadressil info@credito.ee.

Koos leiame lahenduse.
Sinu PC Finance OÜ

Väikelaen parima teeninduse
ja lisateenustega

 

Lisalaen

Pakume Sulle võimalust kehtivale laenulepingule lisaks võtta lisalaenu. Vaata lisaks >

Maksepuhkus

Juhul, kui Sul ei ole võimalik laenu õigeaegselt tagasi maksta saad võtta maksepuhkust. Maksepuhkust on võimalik võtta 30 päevaks.
Maksepuhkus on tasuline teenus. Selleks, et teada saada maksepuhkuse tasu suurus logi iseteeninduskeskkonda www.credito.ee ja vali menüüst “Maksepuhkus”. Vaata lisaks >

Maksa varem tagasi

Sul on võimalus tagastada laen alati enne tähtaega ja säästa intressidelt. Vaata lisaks >

Uudised ja teated


Kontaktinfo


PC Finance OÜ

Registrikood 12323276

Pärnu mnt 20, 6. korrus
Tallinn 10141
PC Finance OÜ pangakonto
EE527700771001445401 LHV Pank

 


   Klienditeenindus 60 20 600
E-R 09:00 - 17:30

 


   E-post info@credito.ee

Tähelepanu!
Olete finantsteenuseid pakkuva ettevõtte PC Finance OÜ kodulehel.
Iga laen on finantskohustus!
1000 € laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 44,67% on KKM 56%,
lepingutasu 0 €, makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1258,13 €.
Tutvu finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.